Sponsfilter filter filtermat warmtepompdroger AEG LTHWP 1123156000

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Category:

Sponsfilter vlies voor condensdrogers met warmtepomp van AEG
Afmetingen in mm: 225 x 160 x 10

LTHWP 91601408601
LTHWP 91601414900
LTHWP 916011413600
LTHWP 91601414300
LTHWP 91601413700
LTHWP 916014086
LTHWP 916014136
LTHWP9 16014137
LTHWP 916014143
LTHWP 916014149
LTHWP 916014190
LTHWP 916014219
LTH8080WP
LTHWPCH 9160141

Specification: Sponsfilter filter filtermat warmtepompdroger AEG LTHWP 1123156000

Merk

Afmetingen pakket

Fabrikantreferentie

Stopgezet door fabrikant

Onderdeelnummer

Batterijen inbegrepen?

Batterijen vereist

Brand

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sponsfilter filter filtermat warmtepompdroger AEG LTHWP 1123156000”

Your email address will not be published.

Sponsfilter filter filtermat warmtepompdroger AEG LTHWP 1123156000
Sponsfilter filter filtermat warmtepompdroger AEG LTHWP 1123156000
Sascha-Markuse.de
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart